HAKKIMIZDA

2000 yılında elektrik ve otomasyon sistemleri üzerine faaliyet göstermek üzere kurulan Tümay Elektrik Pano ve Soğutma Sistemleri Ltd. Şti., 2014 yılından itibaren mekanik taahhüt işleri de yapmaya başlamıştır.

Mekanik taahhüt iş hacmi artışı nedeniyle, sadece taahhüt işleri yapmak amacıyla, 2017 yılında MESTEK Mekanik Sistem Teknolojileri A.Ş. kurulmuştur.

Şirketler kamu ve özel sektörde, spor tesisi, fabrika, otel, endüstriyel tesis, alışveriş ve kültür merkezi gibi projelerin mekanik ve elektrik sistem çözümlerini taahhüt etmektedir.

Taahhütlerin de tasarımdan başlayarak, imalat, montaj, bakım ve onarım hizmetlerinde, sektöründe önemli firmaların güvenini kazanarak, tercih edilen bir firma olmuştur. Ülkemizde gün geçtikçe lüksten öte ihtiyaç haline gelen, ısıtma, soğutma, havalandırma sistemlerinde, projelendirme safhasından devreye alma noktasına kadar tüm ihtiyaçlara cevap vermeyi hedeflemektedir.

MESTEK Mekanik Sistem Teknolojileri A.Ş. sektördeki 18 yıllık tecrübesi ve dinamik yapısıyla en iyi hizmeti, en kısa sürede sunmaktadır.

“Bizim için işveren ve iş ortaklarımızın güven ve takdirini kazanmak, maddi kazançtan daha önemlidir.”