MİSYONUMUZ

Tüm faaliyetlerinde herkese her zaman dürüst davranan, doğayı korumaya özen gösteren, her koşulda kurum içi sosyal dengeyi koruyan, kaliteyi daima ön planda tutan, müşterilerine her zaman daha iyisini vermeye çalışan, müşteri isteklerini öncelikle yerine getirmeyi düşünen bir firma olmak.

Farklı dallarda uzmanlaşmış ekibimizle teknolojinin üst düzey programlarını kullanarak siz müşterilerimizin istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli, doğru ve ekonomik çözümler üretmek.

İlkelerimizden taviz vermeden, hizmet çevremizden ve insan kaynağımızdan aldığımız ilhamla işletmemize sürekli değer kazandırmak ve müşterilerimize talep ettikleri konforu sağlamaktır.

Hizmet verdiği sektörde rekabet gücünü yükseltecek yenilik ve değişimlere uyumlu, çevre değerlerine saygılı, ürün ve hizmetlerinde kalite hedefinden vazgeçmeyen ve gelişmeye açık insan kaynağını başarının odak noktası gören, tüm paydaşlarının memnuniyetini sağlayan öncü bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Elektromekanik tesisat alanında müşteri memnuniyetini esas alarak, kurumsallığı ve kalitesi ile tercih edilen, genç mühendislere referans gösterilen, sektörde bir marka olmaktır.

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratmaya yönelik, kaliteli malzeme ve işçilik ile taahhüt hizmetini optimum zamanda ve eksiksiz yerine getirmektir.

Bizce ülkemizdeki yatırımcıların en büyük sıkıntısı mühendislik hizmetlerini tek adresten temin edememektir.

Bu tespitten yola çıkarak, mühendislik ve uzmanlığımızı şantiye deneyimlerimizle birleştirerek, uygulamalarda karşılaşılan problemleri çözmek, bilgi ve becerilerimizi yatırımcının menfaatine sunarak taahhüt hizmetinin yanı sıra danışmanlık ve proje hizmeti vermek bir diğer amacımızdır.